CALORSERWIS

Poznań: ul. Wiosenna 1
62-095 Murowana Goślina

Łopuchowo: ul. Podgrzybkowa 45
62-095 Łopuchowo

kom. 601 70 39 58

Nowa siedziba firmy Vaillant Saunier Duval w Polsce


21 maja 2019 r. odbyła się uroczystość otwarcia nowej siedziby firmy Vaillant Saunier Duval w Polsce. Było to starannie przygotowywane przez wiele miesięcy wydarzenie, wymagające realizacji wielu spraw organizacyjnych. Siedziba firmy była od zawsze dla Partnerów miejscem szczególnym, gdzie poza kontaktem z pracownikami w bieżących sprawach technicznych, handlowych, itp., zapewniony był dostęp do tak ważnych w tej branży szkoleń i kursów. Nowa siedziba mieści się odtąd przy ul. 1 Sierpnia 6A w Warszawie.

Firma Vaillant jest obecna w Polsce od samego początku lat 90. Od lat charakteryzuje go stabilna polityka handlowa. Warto jednak zaznaczyć, że marka umie w pełni wykorzystać koniunkturę rynku oraz potencjał i innowacyjność własnej firmy, co w ostatnich dwóch latach zaowocowało wzrostem obrotów o 50% (w samym 2018 r. obrót wzrósł o 30%). Marka ma silną pozycję w kotłach (nr 2 w 2018 r.) i pompach ciepła (nr 6 w 2018 r.).

Nowe biuro jest kolejnym etapem realizacji naszej strategii zrównoważonego rozwoju, którą rozumiemy jako troskę o cztery obszary naszej działalności – produkty, środowisko, społeczeństwo i pracowników. Z myślą o tych ostatnich stworzyliśmy miejsce przyjazne pracownikom, ale również instalatorom i serwisantom. W części biurowca wydzieliliśmy przestrzeń na nowy ośrodek szkoleniowy, w którym znajdują się multimedialne sale teoretyczne oraz ergonomiczne sale szkoleniowe z nowoczesnymi sprzętami. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej szkolić współpracujących z nami instalatorów.

podkreśla Łukasz Gwiazdowski,
Dyrektor Generalny Vaillant Group.

W części szkoleniowej nowej siedziby Vaillant Saunier Duval znajdują się najnowsze urządzenia z oferty obu marek, dzięki czemu instalatorzy mogą szybko zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne w ich pracy. Podczas szkoleń odbywają się zajęcia teoretyczne (multimedialne materiały szkoleniowe dostępne są na tablecie dla każdego kursanta) oraz praktyczne (wygodny dostęp do urządzeń). Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych jest dla Partnerów firmy, a więc: instalatorów, serwisantów, projektantów i innych fachowców, niezbędna przy tak dynamicznym postępie technologicznym w branży grzewczo-instalacyjnej. Umiejętności i wiedza fachowców przekładają się wprost na wysoką jakość świadczonych usług takich jak m.in. montaż i serwis kotłów gazowych, pomp ciepła, rekuperatorów, instalacji wentylacyjnych czy też systemów automatyki.

oncern Vaillant przyjął już w 2011 roku strategiczny program zrównoważonego rozwoju o nazwie S.E.E.D.S W jego założeniu wyrażona jest troska o zachowanie równowagi w korzystaniu z zasobów naturalnych, rozwoju produkcji, zatrudnieniu pracowników oraz budowaniu relacji społecznych. To w jego ramach mieści się dbałość o najwyższą jakość produkowanych urządzeń i wspieranie inicjatyw proekologicznych. Otwarcie nowej siedziby jest wyrazem realizacji programu S.E.E.D.S przez firmę w Polsce gdyż zapewnia jeszcze wyższy komfort środowiska dla pracowników oraz najnowocześniejszą przestrzeń i materiały szkoleniowe dla instalatorów i serwisantów.

CALORSERWIS

Poznań: ul. Wiosenna 1
62-095 Murowana Goślina

Łopuchowo: ul. Podgrzybkowa 45
62-095 Łopuchowo

kom. 601 70 39 58